Kurumsal

starpen

STARPEN;

1997 Yılında Bandırma'da Alüminyum Pencere ve Panjur Sektöründe Faaliyete başlamıştır.

1999 Yılında da PVC Pencere İmalatını da Bünyesine Dahil Etmiştir. Teknolojinin Hızlı Gelişmesine Ayak Uyduran Firmamız Bayiliğinin Yanı Sıra ; Katlanır Cam Balkon, Otomatik Panjur, Çift Cam İmalatı ve Hazır Çerçeveyi Bünyesine Katarak İş Hacmini Genişletmiştir. Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Ürün ve Hizmet Konusunda En İyi Hizmeti Verebilmek İçin Kendini Sürekli Geliştirmektedir.

Profesyonel Ekibi İle PVC İmalat , PVC Kapı , PVC Pencere , Panjur , Cam Balkon , Hazır Çerçeve , Isıcam İmalatında Mükemmeli Yaratmak İçin Toplam 2000 m² lik Üretim Tesisleri Üzerinde 25'i Aşkın Personeli İle Bandırma Merkez ve Marmara Bölgesinde Günlük 205 Adet Pencere İmalatı İle Çalışmalarına Durmadan Devam Etmektedir.

Misyonumuz;

Üretimin İlk Aşamasından Ürünün Son Aşamasında Tüketici İle Buluşmasına Kadar Devam Eden Özenli Çalışmalarıyla Beraber Müşterilerine ve Bayilerine En İyi Hizmeti Sunabilmek İçin Teknolojinin En Üst Seviyesinden Faydalanmaktır.

Vizyonumuz;

PVC İmalatı, Hazır Çerçeve İmalatı, Katlanır Cam Balkon, Sürme Cam Balkon Sistemleri, Panjur ve Isıcam İmalatı Alanlarında İlk Tercih Edilen Firma Olmak, Müşterilerimiz ve Bayilerimiz İçin En Düşük Maliyetle En Yüksek Kaliteyi Sağlamak, Yaratıcı İletişim Çözümleri Sunmak ve Kendi Alanımızda Lider Olmaktır.

Kısacası; Ürettiğimiz tüm ürünlerimizi Sizlerin Mutlu Yuvalarınızda Görmek Bizim Çalışma Azmimizi Daha Da Çok Arttırmaktadır.

Kurumsal

STARPEN; Profesyonel Ekibi İle PVC İmalat, PVC Kapı, PVC Pencere, Panjur, Cam Balkon, Hazır Çerçeve, Isıcam İmalatında Mükemmeli Yaratmak İçin Toplam 2000 m² lik Üretim Tesisleri Üzerinde 25'i Aşkın Personeli İle Bandırma Merkez ve Marmara Bölgesinde Günlük 205 Adet Pencere İmalatı İle Çalışmalarına Durmadan Devam Etmektedir.

Markalarımız

Europen Kalite Belgeleri

kalite belgeleri

İletişim


Sanayi Sitesi 1358 Sokak No:1 Bandırma / Balıkesir
 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  0266 721 00 99
  0266 721 00 59
  0546 511 46 97